Motus dieninė stovykla “Mes – pasaulio stebuklas”

Motus dieninė stovykla “Mes – pasaulio stebuklas”

Motus dieninė stovykla “Mes – pasaulio stebuklas” – tai kūrybiškumo ir saviraiškos ugdymo stovykla skirta 7-10 metų vaikams.
Šiais metais nusikelsime į Tomo Dirgėlos knygų pasaulį ir turėsime temines dienas pagal knygas. Visos stovyklos metu vaikai lavins savo skaitymo įgūdžius. Keliausime, pramogausime ir leisime laiką lauke. Taip pat garantuojame geras emocijas ir naujus draugus.

🔎Domas ir Tomas “Mokytojos peruko byla” – Ar kada nors svajojai tapti detektyvu? O gal tyrėju? Ar pavyks įminti mįsles ir išspręsti sudėtingiausius galvosūkius, ar įveiksi sporto užduotis, kad ištirtum bylą? Šią dieną skirsime mąstymui ir atradimams.
🚂Vytautas Didysis “Žalgirio” arenoje – Leisimės į nepamirštamą nuotykį kartu su knygos herojais. Keliausime traukiniu į Trakus kur aplankysime Trakų pilį ir dalyvausime edukacijoje “Pasivaikščiojimas su Vytautu Didžiuoju”, tyrinėsime Trakų gatveles kuriomis kadaise vaikščiojo pats Vytautas Didysis ir ragausime žymiuosius Trakų kibinus. Šią dieną skirsime Lietuvos istorijos pažinimui.
🤸”Juoda dėmelė baltose lubose” – Šią dieną skirsime emocijų pažinimui ir valdymui. Dalyvausime emocijų jogoje ir kūrybinėse dirbtuvėse, kursime spalvotas mandalas. Mokysimės emocijas reikšti per judesį, meną, teatrą ir t.t. Taip pat turėsime gatvės šokio ir šiuolaikinio šokio seminarus kurių metu mokysimės reikšti emocijas per šokį.
🌳Domas ir Tomas “Gedimino bokšto byla” – Keliausime knygos herojų pėdomis į Vilniaus senamiestį, lankysimės knygoje aprašytose vietose ir dalyvausime edukacijoje “Mažasis vilnietis” Lietuvos nacionaliniame muziejuje, o vakare lauks žygis į gamtą ir viktorina.
🎉Paskutinę dieną stovyklautojų lauks susitikimas su Tomu Dirgėla, stovyklos aptarimas, pramogos lauke (pripučiamas batutas, muilo burbulai, spragėsių mašina, vaišės, diskoteka) ir apdovanojimai.

I PAMAINA Birželio 17 – 21 d.
II PAMAINA Liepos 8 – 12 d.
NUO 8:00- 17:00 val. P. Vileišio g.18N – 401,Vilnius

STOVYKLOS KAINA – 185 EUR.
Į kainą įskaičiuota: maitinimas, edukacijos, priemonės, kelionės išlaidos viešuoju transportu, atsiminimo dovanos.

Vieta rezervuojama sumokėjus avansinį mokėjimą – 50 Eur.
Gavėjas: VšĮ Asmenybės ugdymo centras “Motus”
Sąskaita: LT894010042403036913
Suma: 50 Eur
Mokėjimo paskirtis: “Mes – pasaulio stebuklas”. Vaiko vardas, pavardė.
Paslaugos gavėjui avansas negrąžinamas likus savaitei iki stovyklos pradžios. Likusi mokesčio dalis už stovyklą pervedama iki stovyklos pradžios.