Proginiai šokiai

Šokis – tai sielos kalba

Papuoškite savo šventę ne tik žodžiais, bet ir judesiu! Padovanokite Jūsų šventės svečiams jaunavedžių, pabrolių, merginų vaikų ar anūkų šokį, kuris ne tik suteiks įstabaus grožio reginį, bet ir bus šilčiausia Jūsų jausmų išraiška. Jei artėja svarbiausia Jūsų gyvenimo šventė, ji neapseis be gražiausio vestuvinio šokio. Pirmas jaunavedžių šokis- tai tobula akimirka jums. Tai jausmingas ir jaudinantis įvykis. Elegantiški judesiai, besižavintys žvilgsniai ir jausmingi prisilietimai susilieja į dviejų,pačių laimingiausių tą dieną, žmonių harminiją. Norite būti išskirtiniai ir nustebinti artimuosius linksmu siužetiniu šokiu? Kvalifikuoti asmenybės ugdymo centro „Motus“ choreografai padės Jums ne tik išmokti šokti, bet ir Jūsų pageidavimu, pagal Jūsų pasirinktą muziką sukurs nepakartojamą šokį, kuris sužavės visus.

Jei nežinote, pagal kurią muziką ir kokio vestuvinio šokio pageidaujat, mūsų profesionalūs choreografai padės Jums visapusiškai. Jūsų šventė bus pati elegantiškiausia ir įsimintiniausia.

kris-atomic-axyT3gifbSU-unsplash

Vienkartinės šokių pamokos grupėms

Jūs ketinate organizuoti vakarėlį – įmonės, draugų susibūrimą, mergvakarį ar kitą linksmą veiklą? Šokių pamoka kaip tik Jums! Mes galime pasiūlyti linksmą, teminę šokių pamoką:

įvairų šokių stilių mokymas;
absoliučiai improvizacinė arba iš anksto suderinta bei paruošta choreografija;
muzikos parinkimas priklausomai nuo vakaro temos ar tiesiog šiandieninės Jūsų nuotaikos;
draugų ar net įmonės šokio sustatymas bei išmokinimas.

Nori išmokti šokti ir visus nustebinti?
Registruokis pamokoms!