Dominyka Vosyliūtė

Dominyka Vosyliūtė

Dominyka Vosyliūtė

Baletas

Esu profesionali baleto artistė ir baleto mokytoja. Šokti pradėjau nuo pat mažens, iš pradžių meninė gimnastika, dailusis čiuožimas, pramoginiai šokiai, o tada atradau baletą, kuriame esu jau daugiau nei 14 metų. Įstojau į Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą baleto skyrių 2009 metais. Mokykloje šokau solinius vaidmenys tokiuose spektakliuose, kaip „Pelenė“ (LNOBT scenoje), „Kopelija“, pas de deux iš spektaklio „Don Kichotas“, pas de trois iš spektaklio „Paquita“, šešėlių trio iš spektaklio „Bajaderė” ir daugybę variacijų iš skirtingų spektaklių. 2015 metais Rygoje dalyvavau baleto konkurse International Baltic Ballet Competition ir užėmiau 7 vietą. 2017 metais Barselonoje dalyvavau baleto konkurse Young American Grand Prix Competition – YAGP ir patekau į finalą, kuriame užėmiau 13 vietą. Baleto skyriuje nuo mažens mokiniai rengiami darbui profesionaliuose teatruose. Baigus mokyklą gavau kvietimą dirbti Lietuvos Nacionaliniame operos ir baleto teatre, kuriame sėkmingai dirbu daugiau nei 5 metus. Tiek šokant mokykloje, tiek dirbant teatre teko šokti ir tarptautinėse scenoje, tokiose šalyse, kaip Prancūzija, Ispanija, Kinija, Rusija, Vokietija, Čekija, Lenkija. Atėjus į LNOBT teatrą galite mane pamatyti scenoje beveik kiekviename baleto spektaklyje. Pradėjau mokyti vaikus paskutiniais mokslų metais, nes pajaučiau, kad noriu pasidalinti savo patirtimi ir įgytomis žiniomis. Dėstant baleto pamokas vaikams, visada pabrėžiu, jog svarbu yra nuoseklus ir tvarkingas darbas, elegancija, laikysena, kūno plastika, lankstumas bei muzikalumas.

Motus – kūrybiškumo ugdymas, šokio kokybės lavinimas, savo kūno judėjimo pažinimas per šokį, kartu su nuostabiais skirtingų šokių stilių mokytojais.

Papildomai įgijau pradinio ugdymo pedagogikos specializaciją, kuri man padeda dar labiau gilinti žinias, kaip tinkamai dirbti su skirtingais vaikais, įvairiose aplinkose.