⚡MOTUS ŠOKIO INTENSYVAS SU 3 MOKYTOJAIS IŠ UŽSIENIO! ⚡

⚡MOTUS ŠOKIO INTENSYVAS SU 3 MOKYTOJAIS IŠ UŽSIENIO! ⚡

Jau gegužės 12 dieną įvyks tarptautinis šokių seminaras! Dalintis savo sukaupta patirtimi atvyksta net 3 svečiai iš užsienio! ✈️ Čia Jūsų laukia išskirtinės patirtys, daaaug naujų žinių apie šokius ir, žinoma, GERAS LAIKAS! 🤪🤜🤛

🗓️ SEMINARŲ DATA: gegužės 12 d.

📍 VIETA: MOTUS šokio studija (P. Vileišio g. 18n, Vilnius)

💸 KAINA: ne MOTUS šokėjams – 1 pam./25 €, 2 pam./40 €, 3 pam./50 €, MOTUS šokėjams ir Streem Dance šokio čempionato dalyviams – 1 pam./20 €, 2 pam./30 €, 3 pam./35 €

🕙 PAMOKŲ LAIKAI:

12:00–13:30 Tevin (Švedija)

14:00–15:30 Mantas (Švedija)

16:00–17:30 Dzintra (Latvija)

Išankstinė rezervacija ir mokėjimas – PRIVALOMAS ❗ bit.ly/3xM3sIa

APIE ATVYKSTANČIUS MOKYTOJUS:

Tevin Redvall (Švedija)

Daug apdovanojimų pelnęs laisvai samdomas šokėjas, choreografas ir šokio mokytojas, dalyvavęs įvairiose šokio platformose nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. „Redbull Dance Your Style“, „VOLVO“ ir „TEDx“ yra keli pavyzdžiai, kur jis pasirodė. Tevin yra vienas iš Švedijos sparčiai kylančių šokėjų, kuris dažnai sujungia kelis šokio stilius, kad savo choreografijomis bei improvizacijomis sukurtų naujovišką išraišką.

Mantas Karabuda (Švedija)

Nuo 2012 m. iki šių dienų Mantas skiria visą savo laiką mokymuisi iš geriausių pasaulio šokėjų bei menininkų, tuo pačiu skindamas savo, kaip kūrėjo ir mokytojo, kelią. Būdamas tarptautinio pripažinimo sulaukusios šokių studijos „Gravity“, esančios Stokholme, Švedijoje, bendrasavininkas ir vadovas, Mantas pastaruosius 7 metus daug dėmesio skyrė atgabenti pasaulinio lygio mokymus Švedijos šokio bendruomenei. Perduoti visas žinias jauniesiems kūrėjams ir nukreipti juos atrasti savo vidinį balsą šokyje. Studija jau yra išaugusi į vieną iš labiausiai pageidaujamų lankytinų vietų Skandinavijoje tiek šokėjų, tiek šokio mokytojų visame pasaulyje.

Dzintra Dubrova (Latvija)

Šokėja, trenerė ir choreografė iš Latvijos. Ji sėmėsi patirties įvairiose Europos tarptautinėse šokių stovyklose ir seminaruose, tačiau daugiausia mokėsi iš Pietų Korėjos šokėjų bei choreografų tokiose studijose kaip 1milloon, JustJerk, PlayTheUrban ir kt. Ji taip pat dirbo su Lia Kim ir kitais Korėjos choreografais įvairiuose scenos projektuose Seule: „Oriental Shock“, „The Dance Floor 2015“ Singapūre, „Dia Festival“, „Feedback 2015“ ir kt. Dabar ji yra @kdosehome studijos, anksčiau žinomos kaip @dozadancestudio, savininkė ir vietinių Latvijos tarptautinių šokių seminarų, stovyklų bei Kpop festivalių organizatorė. Jos šokių komandos užėmė pagrindinius prizus įvairiuose Baltijos šalių šokių konkursuose su šokių studija Doza ir Kdose.